دوربین مداربسته بیسیم

با توجه به محدودیت آنتندهی آنها ممکن است به یک یا چند فرستنده مانند روتر نیاز داشته باشید. لکن بهترین نقطه برای نصب آنها در مرکز فضا و عموماً همراه با بالاترین ارتفاع ممکن است. قطعات داخلی دوربین مداربسته چشم ماهی دقیقا مثل دوربین دام و بالت می باشد با این تفاوت که نوع تصویر ارائه شده به خاطر لنز به کار رفته متفاوت می باشد. بهترین نوع دوربین مداربسته لامپی چیست؟ از بهترین دوربین های لامپی میتوان به مدل ICsee اشاره کرد. بعد از قرار دادن لامپ در سرپیچ برای استفاده از این دوربین در گوشی با استفاده از اپلیکیشن، باید اپلیکیشن Icsee را دانلود کنید. کاهش بسیار زیاد نویز های تصویر : استفاده از LED های مستطیلی OLSON SMD LED شکل امکان پخش نور متناسب با اندازه معمول صفحه نمایش (۴:۳ و یا ۱۶:۹) را می دهد و در نتیجه سبب کاهش نویز تصویر در شب و کاهش آلودگی نوری (Light Pollution) می­شود.

یکی دیگر از ویژگی های دی وی ارها این است که میتوانید همه تصاویر دوربینها را به صورت یکجا و در یک صفحه مشاهده نمایید. بازبینی مجدد تصاویر و یا پشتیبان گیری از دیگر ویژگیهای آن است. اکثر تولید کنندگان دستگاه ضبط تصاویر مداربسته (DVR) پیشنهاد می کنند که دستگاه را به یک دستگاه UPS یا باتری پشتیبان دارای محافظ نوسانات و رعد و برق متصل نمایید نه تنها فقط برای محافظت از افزایش ولتاژ یا نوسانات بلکه برای زمانهایی که برق می رود یا کاهش ولتاژ اتفاق می افتد. در این مقاله قصد داریم شما را با موضوع « خرید تستر دوربین مداربسته » آشنا نماییم . این تستر به همراه تجهیزات نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته مورد استفاده قرار می گیرد . با شواهد اضافی به دست آمده از دوربین مدار بسته ، کمک به زمان مکان ، مکان و از همه مهمتر مظنون ، می توان جرایم را آسانتر حل و پیگیری کرد. با تستر دوربین مدار بسته می توان تصاویر و ویدئو های دوربین مدار بسته را ثبت و ضبط نمود . با تستر دوربین مدار بسته چه دوربین هایی قابل تنظیم است و چه لوازم دیگری را با آن می توان بررسی نمود ؟

دوربین های مداربسته بی سیم تکنولوژی جدیدی است که تقاضای زیادی نسبت به سیستم های دوربین مداربسته قدیمی دارد. نصب دوربین مداربسته آنالوگ بسیار آسان است . نصب آن نیز آسان بوده و مانند لامپ معمولی باید آن را در سرپیچ قرار داد. در این مانیتور کوچک می توان تنظیماتی غیر از تنظیمات دوربین مدار بسته را انجام داد. سیم کارت متصل به اینترنت را می توان در درون این نوع لامپ قرار داد. در حال حاضر نسل جدید دوربین های آنالوگ HD می توانند تا کیفیت تصویر 8 مگاپیکسل، و دوربین های تحت شبکه تا 12 مگاپیکسل را ارئه دهند. که برای اجاره دهندگان، مستاجرها منازل مسکونی و یا شرکت­ های تجاری با موقعیت مکانی موقت میتواند ایده­ آل باشد.

DVR ها در دوربین مداربسته، آن ها را بسیار کاربر پسندتر از قبل کردند؛ زیرا با وجود سیستم دیجیتال، دیگر نیازی به نوار ویدیو و محلی برای ذخیره آن ها نبود. تستر دوربین مدار بسته با انواع متنوع خود کار های مختلفی را در شبکه دوربین مدار بسته انجام می دهد که بسیار شگفت آور است . تستر دوربین مداربسته چی بخرم: همان طور که در پاراگراف های قبلی بیان شد تستر دوربین مدار بسته کاربرد های متنوعی دارد . یکی از انواع دستگاه ضبط دوربین مداربسته دستگاه دی وی آر است. فیلم ضبط شده از این نوع از انواع دوربین مداربسته میتواند شناسایی غیرقابل انکاری را در صورت ارتکاب جرم ارائه دهد. دومین مورد نقشه سیم کشی دوربین مداربسته مربوط به نحوهضبط و نصب اتصالات dvrیا nvrاست.

نصاب دوربین مداربسته تهران از طرف شرکت اعزام شده و در ابتدای امر، موقعیت قرارگیری دوربین ها را تعیین می سایت dahua-cctv-kala کند. سایت دوربین مارکت مشاوره کامل برای خرید دوربین داربسته ارزان در اختیار شما قرار می دهد و بهترن گزینه را برای محل نصب دوربین مداربسته ارزان انتخاب می کند. در روش دوم شما تصاویر را بوسیله اینترنت دریافت می کنید . شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر در این جهت میتوانید مقاله “اشتباهات رایج در خرید دوربین مداربسته” ما را مطالعه نمایید. این فروشگاه در زمینه فروش دوربین مداربسته ارزان و برند های معتبر دوربین مدار بسته دارای اعتبار زیاد میباشد که شما کاربران گرامی با توجه به نماد اعتماد الکترونیکی اعطا شده به سایت دوربین مارکت با اطمینان میتوانید اقدام به خرید دوربین مدار بسته ارزان کنید. این نوع دوربین لامپی از نوع دوربین های مداربسته بی سیم می باشد که امکانات مختلفی مانند، دید 360 درجه ای، اتصال به وایرلس و گوشی هوشمند، ایجاد صدای دو طرفه و نصب آسان و قیمت مناسب را برای کاربر فراهم می کند. این اتصال توسط گیرنده وایفای موجود در لامپ دریافت شده و از طریق آن با گوشی هوشمند نیز ارتباط برقرار می کند. دوربین مداربسته لامپی دید در شب، مناسب برای کارگاه ها و فضای تاریک زیرزمینی می باشند و تصاویر محیط اطراف خود را با کیفیت بالایی ضبط می کنند.

این عبارت بیان می کند که کاربرد ساختار تستر دوربین مدار بسته برای دوربین مدار بسته و سایر وسایل و تجهیزات دوربین مدار بسته نیز به کار می رود . با افزایش میزان کاربرد تستر دوربین مدار بسته سایز مانیتور آن نیز تغییر خواهد کرد . این دستگاه با کاربرد های متنوع توانسته است به عنوان یک دستگاه کاربردی در شبکه کردن دوربین های مدار بسته به کار رود . داهوا توانسته دوربین مداربسته با رزولوشن ۴ مگاپیکسل و شاید در آینده رزولوشن ۴ یا ۸ مگاپیکسل را ارائه دهد. دوربین مداربسته دام با شکل ظاهری که دارد، گاها با عنوان گنبدی نیز معرفی میشود. این نوع دوربین ها می توانند با استفاده از امواج فروسرخ فضای تاریک و بدون نور را به راحتی فیلمبرداری کنند. این مدل در مواقعی به کار شما می آید که اتصال به دستگاه گیرنده همیشگی و دائم نیست و می خواهید در مواقعی که دوربین با دستگاه اتصال ندارد تصاویر شما در حافظه ای ( رم ) ذخیره شود تا شما در هنگام اتصال عکس ها را دریافت کنید . به عنوان نمونه پورت صدا که جهت اتصال به انواع اسپیکرها و میکروفون مورد استفاده قرار میگیرد. برای اتصال دوربین به مودم بر روی settings کلیک کنید.

نام اصلی این دوربینهای مدار بسته body camera است. برای اینکه بتوان محیط را با دوربین مداربسته پوشش داد، علاوه بر دوربین به تجهیزات دیگری نیز نیاز است که باید تهیه شود. جدیدترین دوربین های مداربسته کدامند؟ قابلیت های جدید این دستگاهها و همچنین قیمت مناسب آنها سبب شده تا رفته رفته دی وی آرهای قدیمی کنار روند. برای رفع تمام این مشکلات، کارشناسان دوربین های مدار بسته ای را طراحی کرده اند که قابلیت ضد آب و ضد ضربه را دارند. در پکیج آموزش طراحی و جانمایی ایران سکوریتی، با نحوه طراحی ،جانمایی و برآورد پروژه بطور کامل آشنا می شوید. دوربین های مدار بسته C-mount میدان دید وسیعی دارند و تصاویر را تا فاصله 40 فوتی به راحتی ضبط و ذخیره می کنند.

برای نظم دادن به این کابل ها و نیز زیبایی محیط، می توان از داکت استفاده نمود. این کارت حافظه ها را می توان در داخل پورت های تعبیه شده در دوربین قرار داد. علاوه بر دوربین های مدار بسته نام برده در فوق برخی لوازم جانبی را می توان با تستر دوربین مدار بسته مورد بررسی ، کنترل و تنظیم قرار داد . تستر دوربین مدار بسته چیست و چه کاربردی در شبکه دوربین مدار بسته دارد ؟ در کارخانجاتی مثل کارخانجات شیمیایی یا نیروگاههای هستهای و مراکز صنعتی استفاده از دوربینهای اسکن خط تولید و دوربینهای حرارتی رواج زیادی دارد. آموزش نصب دوربین مدار بسته که این روزها بسیار رواج پیدا کرده است از دورههای تخصصی مجتمع فنی برق تهران میباشد. چه میزان بودجه برای قیمت نصب دوربین مداربسته در تهران در نظر گرفته اید؟ دوربین مداربسته فیش آی از انواع دوربین مدار بسته پیشرفته میباشد.

بهترین زاویه هر اتاق معمولاً نگاه کردن به پایین از گوشه ای است که سقف به دیوارها می رسد. دوربین های مدار بسته FishEye یا چشم ماهی زاویه دید بالا، نصب و راه اندازی آسان و پوشش وسیع داشته که معمولاً روی سقف نصب شده و تصویری پانورامیک با زاویه دید ۳۶۰ درجه ارائه میدهند. زاویه دید این دوربین به انواع مختلفی مثل ۲،۴،۶،۸ و ۱۲ میلیمتری و غیره تقسیم بندی می شود. سیم کشی دوربین های آنالوگ به کابل برق و انتقال نیاز داشته و دوربین های تحت شبکه نیازی به سیم کشی نداشته و از طریق شبکه تصاویر را منتقل می کنند. این تصاویر از طریق یک کابل که در قسمت ورودی دستگاه قرار دارند منتقل شده و سپس داخل دستگاه کدگذاری و پردازش میشوند. DVR یا به عبارت دیگر (Digital Video Recorder) یک دستگاه قدرتمند ضبط کننده دیجیتالی است که تصاویر آنالوگ ارسال شده را به دیجیتال تبدیل کرده و سپس بر روی هارد دیسک ذخیره میکند. طراحان دوربین های لامپی برای امکان ذخیره سازی در این دوربین ها، فضاهای گوناگون 32 ، 64 و 128 گیگابایتی در نظر گرفته اند.

استفاده از دوربین های لامپی به صورت مداوم امکان پذیر است و در تمام طول روز فضای اطراف خود را فیلمبرداری می کند. ویژگی های مختلف این دستگاه ایجاب می کند تا برای تنظیم انواع لوازم غیر از دوربین مدار بسته نیز استفاده شود . جعبه های مخصوصی نیز وجود دارند که سایر تجهیزات دوربین مداربسته داخل آن قرار داده می شوند. سارقین به آسانی میتوانند دوربین های مداربسته شما را حک کنند. به عنوان نمونه دستگاههای هایک ویژن با ۴ کانال و ۸ کانال در نوع پورت شبکه و یا صدا ممکن است متفاوت باشند که در ادامه درباره انواع دستگاه های dvr هایک ویژن بیشتر توضیح خواهیم داد. با استفاده از یک پورت lan که بر روی برخی از انواع DVR دوربین مدار بسته قرار دارد میتوانید به شبکه متصل شده و تصاویر را وارد شبکه کامپیوتری کرده و همچنین میتوانید با استفاده از اینترنت آنها را ببینید. تستر دوربین مداربسته چی بخرم: شکل ظاهری یک تستر دوربین مدار بسته به صورت یک گوشی هوشمند قطر دارد است که برای راه اندازی و نصب انواع دوربین های مدار بسته استفاده می شود . مانیتور تستر دوربین مدار بسته برای مشاهده عملکرد دوربین مدار بسته به کار می رود همچنین در این مانیتور می تواند هر تنظیمی را برای دوربین مدار بسته انجام داد .

جهت بهبود بستر سینی های کابل قبل از کابل کشی دوربین مداربسته سینی ها را بوسیله کابل همبندی ارت به زمین متصل نمایید. در این مقاله ابتدا با مهمترین ویژگیهای DVR آشنا میشویم سپس انواع DVR دوربین مداربسته را باهم بررسی میکنیم و در انتها انواع دی وی ار هایک ویژن را معرفی میکنیم. انواع این دوربینها بر اساس کیفیت تصاویر، لنز، قابلیت پشتیبانی و همچنین پورتهای ورودی و خروجی و مواردی دیگر دارای قیمتهای مختلف هستند در ذیل دو دستهبندی کلی از دوربینهای هایک ویژن را معرفی میکنیم. این دستگاهها دارای انواع مختلفی از پورتهای ورودی و خروجی هستند. این عدم تقارن نور سبب تاریک شدن تصویر خروجی دوربین خواهد شد. اگر تصویر دوربین برای شما باز نشد، دوباره باید مراحل قبل را تکرار کنید. اگر به دنبال امنیتی خاص و ویژه هستید دوربین مداربسته اسپید دام را انتخاب کنید. همچنین داهوا در طراحی و تولید سیستم های دوربین مداربسته و دستگاه های NVR و نرم افزار های مربوطه حرف های زیادی برای گفتن دارد. 4 DVR 32CH: این دستگاه قابلیت نصب تا 32 دوربین را دارد. اما اگر از دوربینهای مداربسته با قابلیت WDR استفاده شود، تصویر هم در نیمه پرنور و هم در نیمه تاریک دارای جزئیات خواهد بود.

همانطور که از نام آن پیداست، دوربین مداربسته مادون قرمز داهوا برای عملکرد بهینه در محیطهای کاملا تاریک عرضه شدهاست که از فناوری مادون قرمز بهره میبرد. آنها نیز نسبتا ارزان تر و کاملا مقرون به صرفه هستند. این نوع دستگاهها کاملا مستقل هستند و نیاز به هیچ دستگاهی دیگر برای راهاندازی ندارند. قابلیت کنترل گردش دوربین از فواصل دور، امکان فوکوس و زوم بدون دخالت اپراتور، دیگر ویژگی های دوربین های اسپید دام یا گردان را رقم می زند. دوربین های تحت شبکه کیفیت بالاتری دارند و این دوربین ها در بستر شبکه امکان ارسال همزمان اطلاعات را فراهم می آورند .

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار